• kb slide 2017 nov
  • 201707-Tajhaz slide
  • 201707-furdo

Mindkét női csapatunk hozta a tutit, ami persze az idei szereplésünk után elvárható volt Tőlük, hogy az újoncokat idegenben is legyőzzék.

Az ifik kezdték és már az első félidőben eldöntötték a meccset, s a fordulás után még rátettek egy lapáttal, végül 13 gólos különbséggel nyertek.
Szolnoki KCSE-FKSE-Algyő 16-29 (6-16)
Szolnok 60 néző, vezette: Bús, Szuromi.
FKSE: Szabadkai - Túri 1, Fejes 8/1, Simon 5, Benák 3, Sávai 9, Korom 2/1. Csere: Bodor, Koncz (kapusok) Mircse 1, Balog, Székesi.
Edző: Almási Dóra.
Kiállítások: 6 ill. 4 perc. Hétméteresek: 4/3 ill. 3/2.
Almási Dóra: - Örülök, hogy mindenki pályára tudott lépni a mai napon. Két nagyon nehéz mérkőzésünk maradt a szezon végére, bravúr kell a pontszerzéshez!

A felnőttek kicsit könnyedében vették ezt a meccset, hisz az újonc a 8. percben még vezetett is (6-5), sőt a 15 minutumban is csupán 10-9 volt, nekünk. A második félidőben azért megmutatta erejét az algyői alakulat (40’: 20-37), s hozta a tutit, így továbbra is listavezető. Ha nem hibázunk jövő szombaton, Gyulán, akkor az utolsó fordulóban következő FKSE-Szarvas meccsen dől el az őszi elsőség, lévén mindkét alakulat eddig, száz százalékos!

Szolnoki KCSE-FKSE-Algyő 31-41 (15-22)
Szolnok 100 néző, vezette: Kathi, Oláh.
FKSE: Aradi- DRAXLER 7/3, VELKY 6, KOZMA 6. DÁVID ZS. 6, Gercsó 3/1, ARACSI 6. Csere: DÁVID D., Szabadkai (kapusok) VÉR 2, Reigl, Faragó, Szűcs 1, Fejes 3, Molnár, DANKÓ 1/1. Edző: Arany Zoltán.
Kiállítások: 10 ill. 4 perc. Hétméteresek: 3/2 ill. 5/5.

Arany Zoltán: - Gól gazdag mérkőzésen győztük le a lelkes hazaiakat, akik a meccs egyes periódusaiban komoly erőkifejtésre késztettek bennünket.

Algyő Nagyközség Képviselő-testületének ülése (2017.11.23.)
Elég lett a háborúsdiból, új választást írnak ki

Elmérgesedett az algyői képviselő-testület két tábora közötti helyzet. A Csongrád megyei település a helyi fideszes többség miatt a polgármester munkáját akadályozva korábban több beruházástól is elesett. A legutóbbi tanácskozáson a testület végül a feloszlatás mellett döntött. Időközi választás várhatóan szeptemberben lesz.