• 201711-tiszaparttel
  • kb slide 2017 nov
  • 201707-Tajhaz slide
  • 201707-furdo

Nehéznek ígérkezett a TKE elleni találkozó, lévén mindkét csapatnak hat-hat pontja volt a meccs előtt. Szerencsére csak hat percig volt rangadó, onnan egy 7-0-s rohammal elléptek a mieink, s ezzel le is rendezték a meccset. A vége előtt volt a legnagyobb különbség a két alakulat között (56. perc: 28-20), s ezzel a sikerrel máris a hatodik helyre lépett fel a csapat, amely negyedik fordulója veretlen, két döntetlen után két győzelemmel.

ContiTech FKSE-Algyő- Törökszentmiklósi KE 30-24 (16-10)
Algyő, 200 néző, vezette: B.Pech, Vágvölgyi.
FKSE: KISS O.- VANCSICS 6, SIMON 2, DOLEZSÁL 3, DÖME 5, JOHN 3, VELKY 2/1. Csere: MIKLÓS (kapus), BELLA 3, AMBRUS, MAGYAR, VALACZKAI 2, GAZSÓ, BÉLECZKI 2, KOCSIS 2/2, TEIMEL. Edző: Kovács István
Kiállítások: 6 ill. 10 perc. Hétméteresek: 5/3 ill. 3/0.

Kovács István: - Apró hullámvölgyeket leszámítva, végiguraltuk a mérkőzést. A csapat nagyon fegyelmezetten betartotta a taktikai utasításokat. KÖSZÖNÖM és GRATULÁLOK a CSAPATNAK

Algyő Nagyközség Képviselő-testületének ülése (2017.11.23.)
Elég lett a háborúsdiból, új választást írnak ki

Elmérgesedett az algyői képviselő-testület két tábora közötti helyzet. A Csongrád megyei település a helyi fideszes többség miatt a polgármester munkáját akadályozva korábban több beruházástól is elesett. A legutóbbi tanácskozáson a testület végül a feloszlatás mellett döntött. Időközi választás várhatóan szeptemberben lesz.