• 201712-tiszaparttel
  • kb slide 2017 nov
  • 201707-Tajhaz slide
  • 201707-furdo

Február 17-én rendezték meg az idei Barátság Kupa Nyílt ITF Taekwon-do versenyt Battonyán, amely a 2018-as versenyszezon első megmérettetése volt.

A viadalra 26 klub 202 versenyzője adta le a nevezését, köztük az Algyői sportkör ITF Taekwon-do Szakosztályának két versenyzője, Kiss Levente és Kovács Angelika is. Kiélezett, színvonalas küzdelmek jellemezték az eseményt, amelyen Levente, a dobogó második fokára állhatott fel a verseny legnépesebb kategóriájában, a serdülő fiú küzdelem -35 kg-os súlycsoportjában. Levente 3 nyertes mérkőzés után, a döntőben hajszállal maradt le a legfényesebb éremről. A Sportkör másik versenyzője, Kovács Angelika a legjobb 8 között búcsúzott a küzdelmektől.
A Barátság Kupa kiváló felkészülési állomás volt a közelgő ITF Taekwon-do Magyar Bajnokságra, amit március 3-4-én fognak megrendezni, Medgyesegyházán.

Felkészítő: Zsarkó Dániel Péter

27971585 10215686245658008 1475117292756540149 n

27867176 10215686246658033 9203330132861481566 n

27750401 10215686251378151 1755462321004340261 n

Algyő Nagyközség Képviselő-testületének ülése (2017.11.23.)
Elég lett a háborúsdiból, új választást írnak ki

Elmérgesedett az algyői képviselő-testület két tábora közötti helyzet. A Csongrád megyei település a helyi fideszes többség miatt a polgármester munkáját akadályozva korábban több beruházástól is elesett. A legutóbbi tanácskozáson a testület végül a feloszlatás mellett döntött. Időközi választás várhatóan szeptemberben lesz.