• 201711-tiszaparttel
  • kb slide 2017 nov
  • 201707-Tajhaz slide
  • 201707-furdo

Nagyon fontos meccset nyert férfi csapatunk Lajosmizsén, úgy, hogy a 15. percben 4-4re állt a meccs, de öt perccel később már mi vezettünk 7-4-re. Ezután mindig nálunk volt az előny a második félidő tizenhatodik minutumában már nyolc gól is volt a mieink előnye (10-18). Az utolsó percekben a hazaiak lőttek két gólt, így lett csak három közte- nekünk. Kiss Olivér fantasztikusan védett, a csapat nagyon jól védekezett. Ez a győzelem úgy kellett, mint a Szaharában egy kulacs víz, ezzel elindulhatunk, felfelé a lejtón!
Mizse KC-ContiTech FKSE-Algyő 21-24 (7-11)

Lajosmizse 100 néző, vezette: Rontó, Szanyi.

FKSE: KISS O:- VANCSICS 4, Döme 2, MAGYAR, VALACZKAI 1, JOHN 5, Velky. Csere: Dolezsál 1, GAZSÓ 3, Simon, Béleczki 2, Kocsis 3/2, Bella 3. Edző: Kovács István.
Kiállítások: 8 ill. 14 perc. Hétméteresek: 1/1 ill. 2/2.

Kovács István: - Végre a szebbik arcát mutatta a csapatunk, CSAPATKÉNT funkcionált. A pályára lépő összes játékos hozzátudott tenni a sikerhez. Különösen Kiss Olivér védett extázisban. Végig dominálva, végig vezetve sikerült nyernünk. Gratulálok a fiúknak!

Algyő Nagyközség Képviselő-testületének ülése (2017.11.23.)
Elég lett a háborúsdiból, új választást írnak ki

Elmérgesedett az algyői képviselő-testület két tábora közötti helyzet. A Csongrád megyei település a helyi fideszes többség miatt a polgármester munkáját akadályozva korábban több beruházástól is elesett. A legutóbbi tanácskozáson a testület végül a feloszlatás mellett döntött. Időközi választás várhatóan szeptemberben lesz.