Algyő
...a Tisza virága

Tudtuk, hogy nehéz meccs vár a csapatra és sajnos nem tévedtünk. Bár az első félidőben már néggyel is vezettünk (22. perc: 12-8), de öt perc alatt a vendégek fordítottak 12-13-ra. A második félidőben is küzdöttek a mieink, a lefújás előtt nyolc perccel 23-24-et mutatott az eredményjelző, de innen már csak a vendégek lőttek gólt, szám szerint, ötöt.

ContiTech FKSE-Algyő – Nyíregyházi SN Kft 23-29 (13-14)

Algyő 150 néző, vezette: Felhő, Öcsi.

FKSE. KISS O. 1- Vancsics 6/3, Dolezsál 1, Döme 2, Valaczkai 3, John 3, Kocsis 3/2. Csere: Miklós (kapus), Gazsó 2, Molnár 1, Béleczki 1, Magyar, Bella, Szőnyi. Edző: Kovács István.
Kiállítások: 8 ill. 8 perc. Hétméteresek: 7/5 ill. 5/4.

Kovács István: - A hullámzó játékunknak, illetve a rengeteg (13-14 db) technikai hibánknak és a sok kihagyott helyzetnek nem is lehetett más a végeredménye, mint hogy elvesztettük a mérkőzést. Nem tudunk sajnos hatvan percen keresztül egyenletes teljesítményt nyújtani.

forrás: Barok István